Najczęściej zadawane pytania

To ile zarabiają nasze videomodelki zależny głównie od ich nastawienia, a co za tym idzie, od powodzenia u klientów. Im więcej rozmów na czacie prowadzonych w tym samym czasie, tym większa prowizja generowana jednocześnie na kliku portalach. Nasze najlepsze videomodelki zarabiają co miesiąc nawet 10 000 zł (60 – 80 zł na godzinę). Na powodzenie u rozmówców na czacie mają wpływ: zadbany wygląd, zachowanie przed kamerką (swoboda i pozytywne nastawienie) a także rodzaj show, prezentowany rozmówcy. To nie prawda, że dziewczyny i kobiety, które bardzo szybko rozbierają się całkowicie przed kamerką na czacie zarabiają najwięcej. Bardzo często to te, które nie zdejmują przed kamerka nawet bluzki osiągają ponadprzeciętne wyniki. Bardzo często to właśnie te dziewczyny, które w ogóle się nie rozbierają, osiągają najlepsze wyniki. Ważne jest budowanie napięcia i zażyłości, bo dzięki temu rozmówca spędzi na czacie więcej czasu. Każda kolejna minuta na kamerce z klientem to dodatkowa prowizja i większe zarobki. W tym pomagają dziewczynom nasi moderatorzy – pracują oni nad tym, by utrzymać zainteresowanie rozmówcy daną videomodelką jak najdłużej.

Pod tym linkiem znajdziesz statystyki zarobków jednej z naszych videomodelek: zarobki videomodelki

Wynagrodzenie trafia przelewem bankowym na wskazany przez videomodelkę numer konta lub przez kartę Paxum. Pomożemy Ci ją założyć, dzięki temu będziesz mogła wypłacać wynagrodzenie w dowolnym bankomacie. Natomiast w każdej chwili można poprosić o zaliczkę adekwatną do sumy zarobku, który na dany dzień widnieje w naszym systemie.

Takie sytuacje są bardzo mało prawdopodobne. Nasze usługi kierujemy na zagraniczne portale (głównie niemieckie i amerykańskie). Strony z videoczatami nie są w Polsce reklamowane i promowane. Co warte podkreślenia: zapewnienie dyskrecji naszym videomodelkom jest dla nas priorytetem. Dlaczego? Bo to w naszym interesie leży, by kolejne dziewczyny i kobiety chciały z nami współpracować, polecały nas znajomym i koleżankom.

Nigdzie nie publikujemy także danych osobowych videomodelek. Dostęp do nich ma tylko niezbędne minimum osób w naszej firmie (księgowość i kadry)

Nie. Twoje dane osobowe potrzebne są do zawarcia z nami umowy oraz do zweryfikowania Twojej pełnoletności. Twój rozmówca na czacie nie wie jak się nazywasz, a także skąd jesteś. Jedyne co widzi, to Twój obraz oraz fikcyjny nick (np. Sweetbabe26). Żaden klient, jak również nikt spoza bardzo wąskiego grona pracowników naszej firmy, nie ma dostępu do Twoich danych osobowych. Ukryty jest także Twój adres IP.

To od Twojej decyzji zależy, kiedy i ile pracujesz (a co za tym idzie ile zarabiasz).

Pracując w domu ze wsparciem naszego moderatora każdego dnia masz do wyboru 6 czterogodzinnych dyżurów (możesz oczywiście zapisać się na 2 lub 3 dyżury w ciągu jednego dnia, tyle razy w tygodniu, na ile pozwala Ci czas):

Dyżur N1: 0:00 – 4:00
Dyżur N2: 4:00 – 8:00
Dyżur A: 8:00 – 12:00
Dyżur B: 12:00 – 16:00
Dyżur C: 16:00 – 20:00
Dyżur D: 20:00 – 0:00

Jeśli pracujesz w domu samodzielnie sama wybierasz sobie godziny pracy. Nie ma odgórnie ustalonej ilości godzin, które musisz przepracować.

Natomiast, jeśli zapiszesz się na dyżur i nie będziesz w stanie go wykonać, możesz skontaktować się przez nasz system z pozostałymi videomodelkami i znaleźć zastępstwo. Jeśli zachorujesz, możesz po prostu wypisać się z dyżuru, a następnie w ciągu 7 dni dosłać nam e-mailem zwolnienie lekarskie.

Najważniejsze, byś zawsze była uśmiechnięta i pogodna. Tylko od Ciebie zależy, jak daleko będziesz chciała się posunąć i co pokażesz (a co nie) swojemu rozmówcy; także to, czy będziesz chciała się rozebrać. Nasi moderatorzy będą Ci przekazywali prośby od klientów, ale nie będą Cię do niczego zmuszać. Ty także nie musisz wykonywać każdej prośby, z jaką zwróci się do Ciebie Twój rozmówca.

Kiedy na videoczacie nie masz klientów, możesz zajmować się swoimi sprawami – ważne tylko, byś była widoczna przed kamerką. W tym czasie możesz surfować po internecie, czytać, oglądać telewizję czy nawet malować paznokcie. Natomiast, jeśli chcesz opuścić miejsce przed kamerką (np. wyjść do toalety), poinformuj o tym moderatora. Wyloguje Cię on z systemów i wtedy możesz opuścić pole widzenia kamerki.

Podejmując z nami współpracę otrzymasz specjalny komunikator. Za jego pomocą będziesz komunikowała się z moderatorem, ale także otrzymywała powiadomienia o wejściu na czat nowego klienta, z którym powinnaś się sympatycznie przywitać.

Wystarczy, że dasz nam znać minimum 7 dni wcześniej. Pamiętaj, że nie ponosisz żadnych konsekwencji z tego tytułu. Po zakończeniu współpracy usuwamy z portali, z którymi współpracujemy, Twoje zdjęcia i inne materiały dotyczące Twojej osoby.

Nie ma konkretnych wymogów co do stroju. Ale pamiętaj: zarabiasz swoim wyglądem, dlatego powinnaś wyglądać atrakcyjnie i sexy. Bluza z kapturem, szeroki sweter albo golf nie są najlepszym pomysłem. Pomyśl także o ładnej bieliźnie – naturalnie pokażesz ją tylko jeśli i kiedy będziesz chciała. Makijaż i ładne uczesanie to także elementy, które zwiększą Twoją atrakcyjność – w codziennym życiu, więc zdecydowanie także na videoczacie. Nigdy nie zapominaj o uśmiechu!

Współpraca z nami może być Twoim dodatkowym źródłem dochodu – pozwoli Ci w tym samym czasie zarabiać jeszcze więcej – jednocześnie na większej ilości portali. Jeśli otrzymamy od videomodelki informację, na jakich czatach pracuje dostosujemy portale, z którymi współpracujemy tak, by zarabiała więcej w tym samym czasie. Część naszych videomodelek pracuje samodzielnie na anglojęzycznych czatach a dodatkowo u nas z pomocą moderatora na portalach niemieckich.

Jeśli videomodelka chce pracować z domu są to komputer ze stałym dostępem do Internetu i kamerka internetowa zapewniająca obraz dobrej jakości. Zamiast komputera i kamerki internetowej można użyć telefonu. Ważne jest też odpowiednie miejsce w domu do pracy – np. osobny pokój. Istotne, by nikt tam nie wchodził i nie przeszkadzał w czacie. Pomieszczenie powinno być posprzątane i ładne.